ДомашнІ тапочки як дзеркало душі

Зверніть увагу на свої домашні тапочки. Як вони виглядають? Потріпані або ні? Чисті або тільки-но з подвір’я? Стоптані або ідеально гарні? Найчастіш більшість людей слідкують за своїм зовнішнім виглядом, взуттям, одягом, якщо їх хтось бачить і може оцінити загальний стан туалету. Вдома нас бачать лише рідні, тому дуже часто люди не замислюються над тим, наскільки добре виглядають у домашньому оточенні, а даремно.

Уявіть, приходите Ви у гості, а господарка Вас зустрічає у стоптаних засалених тапцях. Звичайно ж, перша реакція – щось ніби збентеження та думки «Можливо, я зайшов не вчасно? Напросився на чай, а у хазяйки, мабуть, коштів не вистачає навіть домашні тапочки придбати, не те, щоб булочками балувати». Взагалі, думок – море, і які з них правильні – не зрозуміло. Інша справа, коли відчиняє двері гостинна господарка у тапочках з пушками та стразамиі, мило посміхаючись, ще й гостю тапочки видає. Звичайно ж, про що тут думати: напевно, у такій господині знайдуться не лише булочки, але й інші солодощі.

Дуже важливо тримати свої домашні тапочки у порядку, адже це – дзеркало Вашої душі. Пам’ятаєте, як у фільмі Меньшова «Москва сльозам не вірить» головна героїня казала: «А ненавиджу, коли у мужика взуття не чищене!». Так ось, взуття – наше друге обличчя, і не лише те взуття, що його носимо на вулиці, але й домашнє. Важливо тримати домашні тапці у порядку, адже, повертаючись додому, ми не кидаємося одразу ж мити ноги, а взуваємо улюблені тапочки. А це бактерії, піт, пил…. І дивишся – ось і здрастуй, грибок. Рекомендується прати тапочки не рідше одного разу на тиждень. До речі, і гостям свої домашні тапочки не рекомендується давати  не лише  з погляду гігієни, але й у цілях душевного та сімейного спокою. До речі, про це ми писали у статті «Чому не можна взувати чужі домашні тапочки?». Дуже гарна ідея завести для гостей окремі  тапочки, наприклад, самостійно зв’язати або купити якісь оригінальні. А якщо бажаєте набути слави гостинної господарки на якомусь конкретному  заході (чи то новосілля, чи то дитячий день народження), подаруйте важним гостям домашні тапочки, які Ви зробили самостійно. Як відомо, подарунок, зроблений власними руками, найбільш цінний та дорогий вкладеним у нього теплом.

Не лінуйтесь слідкувати за віддзеркаленням своєї душі, тобто за домашніми тапочками, адже саме у цьому взутті Ви відпочиваєте та розслаблюєтесь від повсякденної метушні, дорог, людей та роботи.

                                                                                                    Швейне виробництво «METTY»