Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки-чобітки "Дутики"

Флісові тапочки-чобітки "Дутики"
Флісові тапочки-чобітки "Дутики" Флісові тапочки-чобітки "Дутики"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 172.00 грн.

Наявні опції

* 1. Зовнішній колір тапочка:

* 2. Внутрішній колір тапочка:

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Можете згадати Жанну-Антуанетту Пуассон? Ні? А якщо маркізу де Помпадур? Ну, так звичайно, ясність внесена. По суті, найвеличніша жінка, яка захопила не лише серце короля, але й усю внутрішню та зовнішню політику Франції. А все завдяки чому? – Звичайно ж, своєму розуму та лаконичності, а все інше (краса, чари) відходить на другий план. Якщо Ви також лаконічні, як і маркіза, значить не терпітимете того,що позбавлене смаку.

Флісові тапці «Дутики» лаконічні, без зайвих деталей, практичні, а головне – зручні. Домашнє взуття чомусь не заслужило належної уваги, але, не зважаючи на це, користується великим попитом. Придбати флісові тапочки «Дутики» треба вже тільки тому, що ні одна тканина не має стільки позитивних характеристик, як фліс. Тапці із флісу зручні для постійного використання, їх можна прати хоча б кожен день, при цьому Ви не знайдете різниці між новими тапцями та вже двадцять разів попопратими.

Флісові тапочки «Дутики» можуть бути пошитими навіть для малюків, адже матеріал, із якого вони виконані, не викликає алергічної реакції, добре зберігає тепло, але при цьому не перегріває ніжки, тому міряйте Ваші стопи та поспішайте купувати флісові тапочки. За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Утіплення
Матеріал легкий, об'ємний синтепон
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: