Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Їжачок 2"

Декоративна подушка "Їжачок 2"
Декоративна подушка "Їжачок 2"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 110.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 17 см; Довжина 35 см; Ширина 50 см

Декоративна подушка «Їжачок 2» стане відмінним подарунком для Ваших близьких та рідних людей, які неодмінно оцінують турботу та любов, які Ви презентуєте разом із подушкою.

Декоративна подушка «Їжачок 2» виконана в оригінальному дизайні з потішною мордочкою їжачка та голками по краю. Для створення декоративної подушки була обрана дуже практична тканина – фліс. Фліс – дуже еластичний матеріал, легко витримує прання, швидко сохне та після цього не втрачає свій первісний зовнішній вигляд. Ця тканина не викликає алергічну реакцію, не потребує особливого догляду, дуже мало важить.Але найголовніша властивість – це добрі дихальні та теплоізоляційні якості.

Наповнювачем флісової подушки «Їжачок 2» було обрано холофайбер. Він з легкістю приймає найрізноманітніші форми та при цьому швидко відновлюється. Опісля прання не втрачає своїх якостей та після висихання повертається у первісний стан. Холофайбер не кришиться та не лізе під час використання флісової подушки, до того ж він не токсичний, тому не викличе алергію. Дуже важливим моментом є те, що даний наповнювач не усмокчує зайві запахи та не створює сприятливого середовища для розмноження паразитів. 

Розміри
Висота 17 см
Довжина 35 см
Ширина 50 см
Ззовні
Матеріал синтетический нетканый (флис)
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: