Чому не можна взувати чужі домашні тапочки?

Чому не можна взувати чужі домашні тапочки?

Чому не можна взувати чужі домашні тапочки?

Безперечним символом тепла та домашнього затишку вважаються… домашні тапці. Але з цим символом комфорту треба бути досить уважним, бо домашнє взуття має приносите лише задоволення та розслабнення, а не ушкоджувати. Повертаючись додому опісля важкого робочого дня, першим ділом ми знімаємо вуличне взуття та взуваємо свої тапочки. Саме в цей момент ми скидаємо усі проблеми та напругу, і до нас приходить довгоочікуваний релакс.

І як би дивно це не звучало, але проблеми та турботи уходять у тапочки. Не даремно на сході існує традиція омивати ноги гостям. По-перше, це – демонстрація поваги до гостя, а по-друге, таким чином негативна енергія уходить у воду і не залишається у житлі. А що трапляється у нашому повсякденному житті? Прийшли гості, ми пропонуємо їм свої тапці, і все чудово, а згодом носимо їх самі та навіть не помічаємо, як псується настрій та стосунки з людьми. Коли приходимо додому, краще, звичайно, вимити ноги, але ми ж цього не робимо, а одразу ж, взувши улюблені тапці, крокуємо займатися домашніми справами або щоб  спочити на дівані. Тим більш, не мити ж ноги у гостях. Ось саме таким чином і накопичується вся негативна енергія у домашніх тапочках.

 Що ж робити в такому випадку? В першу чергу потрібно подбати про те, щоб не взувати чужі тапці; отож, приходячи у гості, беріть з собою свої тапочки, інакше проблеми хозяїв можуть непомітно стати Вашими. Не давайте іншим людям своє домашнє взуття, краще купити спеціальні, гостьові тапочки. Краще за все придбати тапці, які можна прати. Не радимо домашнє взуття, що миється. Наприклад, гумове. Такі тапочки не зігріють та навіть не принесуть естетичного задоволення. Гумове взуття краще мати про запас,якщо Ви часто виходите на сходову площинку посмалити або до сусідки за сіллю.

Енергетичний бруд – це, звичайно, дуже погано, але не варто забувати про елементарну гігієну. На підошві домашніх тапців завжди збирається величезна кількість мікробів, а якщо у Вас є домашні тварини, прати домашнє взуття належить  не менш, ніж один раз на тиждень.

Швейное производство "METTY"