Як обрати дитячі тапочки?

Как выбрать детские тапочки

Чи треба дитині ходити вдома у домашньому взутті? Лікарі дійсно радять, щоб діти носили взуття і дома, і на вулиці. Якщо малюк завжди ходитиме босоніж по гладкій підлозі, це може привести до поганих наслідків аж до порушення формування стопи. Ризик ще більш збільшується, якщо у родині спостереджуються спадкові ортопедичні захворювання. Дитячі тапочки  обов’язково потрібні саме у тій оселі, де не в кожній кімнаті лежить килим.

Як же обрати дитячі тапочки? Звичайно ж, слід почати з підошви, яка повинна бути м’якою та гнучкою, щоб дитині було легко рухатися. Домашні тапочки повинні бути легкими та зручними. Як варіант підошва може бути із м’якої тканини. Зверніть свою увагу на розмір дитячих тапців. Варіант «на виріст» не підійде. Домашнє взуття обов’язково повинно підходити за розміром. Малята швидко ростуть, тому намагайтесь не купувати ультрамодні дитячі тапочки, малюк все одно не носитиме їх більш двох-трьох місяців. Якщо Вашій  крихітці не сповнилось трьох років, краще купувати цільні тапочки або на липучках. Дитина не спроможна упоратися з незвичайними зав’язками або чимось подібним. Також не слід забувати про устілки та жорсткий зап’яток. Дитині повинно бути зручно у домашніх тапочках, бо, якщо дитячі тапці з ґумовою підошвою та ще й без устілки, то про ніякий комфорт не може бути й мови. Краще за все, якщо домашнє взуття для дитини буде зроблене із тканини. Матеріал гарно пропускає повітря, малюк почувається комфортно, і його ніжки не пітніють. Також для дитячих тапочок цілком можливі хутро, вовна, фліс і т.п. У будь-якому випадку тапочки повинні бути зробленими із екологічно безпечних матеріалів.

Звичайно ж. не забуваймо й про естетичне оформлення. Малята особливо радісно взувають домашні тапочки, якщо вони мають яку-небуть потішну форму або дуже яскравого забарвлення, а можливо, на них є аксесуари у вигляді бантиків, косичок, сніжинок або мультиплікаційних героїв. Діти ніколи не одягають те, що їм не подобається, пам’ятайте про це.

Домашні тапочки – це чудово, але для запобыгання ортопедичних захворювань лікарі рекомендують малюкам ходити без взуття по піску, травці, камінцям. Це сприяє загальному загартовуванню усього організму, зміцненню імунітету. Все тому, що на стопі при ходінні по нерівній поверхні масажуються життєво важливі точки.

                                                                                                   Швейне виробництво «METTY»