Чи можна дарувати тапочки?

Можно ли дарить тапочки?

Мабуть, кращого подарунка на новосілля, ніж тапочки, не знайти, але багато людей ставляться до таких подарунків із побоюванням. Марновірна людина неодмінно побачить у такому подарунку поганий знак. Вважається, що подібний дарунок пов’язаний із запрошенням у замогильний світ. Це повір’я до нас прийшло із азіатських країн, при цьому це марновірство міцно закріпилось у головах наших співвітчизників. Чого тільки вартий легендарний вираз Папанова про білі тапочки.

До речі, існує й інша теорія. Подарувавши тапочки близькій людині, другу, Ви одразу ж ризикуєте розстатись або посваритись.

І це стосується не лише закоханих, але навіть двох подружок. А якщо уявити, що молоді люди зустрічаються та не живуть разом, і хтось із них дарує тапочки. Так це з легкістю можна розцінити як натяк на сумісне проживання. Такі натяки можуть виконати як добру службу, так і віджахнути Вашу другу половинку. Чоловікам особливо не варто робити такі подарунки. Подарувавши свому коханому шкарпетки або тапочки, це наштовхне його на думку про неохайність або про вік. Не даруйте своєму чоловікові труси – він може почати зміняти. Якщо подаруєте гребінець , то Ваш коханий може вивідувати Ваші таємниці. Дарити шарф – до скорого розлучення, а краватку – мужчина думатиме, що Ви бажаєте його захомутати.

Звичайно ж, марновірства дуже багато, але, якщо Ви та Ваші близькі  їх не приймають, можна з легкістю відкинути усі забобони та подарувати тапочки. Вони стануть прегарним подарунком на новосілля або день народження малюка друзів.

Але, якщо подивитись на це все з іншого богу, то усі ці тапочки, білизна, шарфи та шкарпетки – ознака турботи та любові. Адже лише людина, яка любить, подбає про те, щоб Вам було тепло, затишно та комфортно; і які б прикмети не придумували люди знову і знову, вірте лише у добре.

Швейне виробництво «METTY»