закрыть

Для оптових покупців

Давно усім відома одна проста істина – кількість не значить якість. Цей міф розвінчаємо одразу ж. Швацькє виробництво «METTY»  вже не одне десятиріччя займаєтся шиттям флісових тапців, декоративних подушок, подушок для авто, сувенирів, подарунків та сумок. Ми вкладаемо в наше діло усю свою душу, тому на якість наших товарів кількість не впливає.

Якщо Ви вирішили купити тапочки оптом чи щось ще, то Ви звернулись як раз за адресою. Ми вже досить довго працюємо з оптовими покупцями і не станемо похвалятися, адже за нас говорять наші щасливі покупці. Для шиття домашніх тапців, декоративних подушок,подушок для авто, сувенирів, подарунків та сумок ми використовуємо фліс, синтепон, штучний шкірозамінник,холофайбер та, звичайно ж, вміли руки. Фліс обрано невипадково, адже ця тканина має ряд позитивних переваг перед іншими матеріалами. Він не потребує особливого догляду, швидко сохне та не викликає алергічних реакцій. Фліс відмінно пропускає повітря, дужє еластичний й зовсім небагато важить. Але найголовніша властивість – це добрі дихальні та теплоізоляційні якості. Отже, якщо Ви страждаєте високою пітливістю, швидко забувайте про це. Наповнювач декоративної подушки з легкістю прймає будь-яку форму, а також легко відновлюється. Він - не токсичний, отже не викличе аліргічну реакцію. Дуже важливою перевагою даного наповнювача є той факт ,що він не створює сприятливого середовища для накопичення паразитів та пильових кліщів. Також холофайбер  не поглинає сторонніх запахів, не кришиться та не лізе. Флісові подушки оптом варто купити вже за їх здатність не накопичувати статичну електрику.

Якщо Ви прийняли рішення придбати флісові тапочки оптом, або декоративні подушки, або подушки для авто, або сумку, або презент авторської работи, то не слід вагатися, адже це – кращий презент на будь-яке свято.

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування