Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Ведмежатко"

Декоративна подушка "Ведмежатко"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 135.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 35см; Довжина 40см; Ширина 20см

На сьогодні найпопулярнішою тканиною у всьому світі залишається котон. Швейне виробництво Metty не залишилось осторонь та пропонує до Вашої уваги джинсову подушку «Ведмежатко».

Для шиття даного виробу ми використали котон, різний по кольоровій гамі та текстурі. Подушка виконана у формі мордочки ведмедика та прикрашена фірмовим знаком швейного виробництва Metty. У ролі наповнювача виступає холофайбер, який зовсім не боїться вологи. На відміну від більшості синтетичних та натуральних наповнювачів, він не створює собою сприятливе середовище для з’явлення кліщів та інших живих організмів. З часом холофайбер не збивається, отже подушка матими первісний зовнішній вигляд. Окрім цього, даний наповнювач має відмінні гігієнічні та експлуаційні властивості. Він не поглинає запахи та не піддається горінню.

Купити джинсову подушку «Ведмежатко» можна у якості інтер’єрного прикрашення власної оселі. Для Росії, України, Білорусі та інших країн СНД підбирається найоптимальніший засіб оплати та достави. У випадку оптової покупки Ви отримуєте реальну знижку.

Розміри
Висота 35 см
Довжина 40 см
Ширина 20 см
Ззовні
Матеріал джинс
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: