Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Metty"

Декоративна подушка "Metty"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 145.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Яке чудове відчуття домашнього комфорту та затишку, а якщо вони створюються з турботою та любов’ю, то їх цінність зростає трикратно. Швейне виробництво Metty саме з цими почуттями шиє якісні та зручні джинсові подушки «Metty».

Дана модель виконана у формі серця та прикрашена жовтою тасьмою, кишенею та комп’ютерним вишиванням у формі фірмового знака Metty. Для шиття даної моделі ми віддали перевагу світло-синьому котону, який має оригінальну текстуру та сподобається як дітям, так і дорослим. У ролі наповнювача виступає холофайбер, який зовсім не боїться вологи. На відміну від більшості синтетичних та натуральних наповнювачів, він не створює собою сприятливе середовище для з’явлення кліщів та інших живих організмів. З часом холофайбер не збивається, отже подушка матими первісний зовнішній вигляд. Окрім цього, даний наповнювач має відмінні гігієнічні та експлуаційні властивості. Він не поглинає запахи та не піддається горінню.

Купити подушку-іграшку «Metty» можна у якості подарунку, для інтер’єрного прикрашення власної оселі. Для Росії, України, Білорусі та інших країн СНД використовується найоптимальніший засіб оплати та достави.

Розміри
Висота 20 см
Довжина 40 см
Ширина 35 см
Ззовні
Матеріал синтетический нетканый (флис)
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: