Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Моя Зізі"

Декоративна подушка "Моя Зізі"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 100.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 34см; Довжина 45см; Ширина 20см

Оригінальне створіння, яке оселиться у Вашому домі з легкої руки швейного виробництва Metty – це флісова подушка «Моя Зізі». Чудна пташка, з лапками, крильцями та ніжною кольоровою гамою не може не сподобатися. Ця подушка стане найулюбленішою деталлю інтер’єру не лише дітей, але й дорослих.

У якості наповнювача ми віддали перевагу холофайберу. Серед усього різномаїття синтетичних та натуральних наповнювачів, холофайбер один із небагатьох, що не є сприятливим середовищем для з’явлення паразитів. Він не боїться запахів та вологи, що вказує на прегарні гігієнічні властивості холофайберу. Також він відмінно експлуатується, не втрачає форму навіть після багатьох років використання та не горить.. Цей матеріал нетоксичний та екологічно чистий. Для шиття ми обрали фліс рожевого кольору, який відміннно зарекомендував себе серед багатьох синтетичних матеріалів. Він приємний до тіла, м’який, еластичний та не не накопичує статичну електрику. Фліс не викликає алергічну реакцію, а це дуже важливо для чутливої шкіри.

Купити флісову подушку «Моя Зізі» можна оптом та у роздріб. Для цього достатньо оформити замовлення та обрати найзручніший засіб оплати та достави.

Розміри
Висота 45 см
Довжина 35 см
Ширина 20 см
Ззовні
Матеріал синтетический нетканый (флис)
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: