Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Мудра сова"

Декоративна подушка "Мудра сова"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 128.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 35см; Довжина 40см; Ширина 20см

Мудрість – одна із тих властивостей, яка високо цінується  у будь-якому суспільстві. Спеціально для цінителів швейне виробництво Metty  пропонує Вам зручну флісову подушку «Мудра сова».

Виріб має квадратну форму невеликого розміру, але головним живчиком є аплікація у вигляді мордочки сови. Для шиття подушки ми обрали різної кольорової гами. Ця тканина відзначена нами як найякісніша та найнадійніша серед усього різномаїття синтетичних матеріалів. Фліс дуже приємний до тіла, не накопичує статичну електрику та дуже швидко висихає. Наповнювачем виступає холофайбер, який також зарекомендував себе з найкращого боку. На відміну від багатьох інших наповнювачів він не створює сприятливого середовища для з’явлення кліщів та інших паразитів. Холофайбер має відмінні позитивні гігієнічні та експлуатаційні властивості, не боїться вологи та не усмокчує запахи. Крім того він досить довго не втрачає свою форму, а значить, подушка після багатьох років матиме незмінний зовнішній вигляд.

Купити флісову подушку-іграшку «Мудра сова»Ви можете шляхом оформлення замовлення. Оплата та достава здійснюється найзручнішим для Вас засобом.

Розміри
Висота 35 см
Довжина 45 см
Ширина 20 см
Ззовні
Матеріал синтетический нетканый (флис)
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: