Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Панда"

Декоративна подушка "Панда"
Декоративна подушка "Панда"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 130.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 35см; Довжина 35см; Ширина 20см 

Така активна та велика тварина, як панда, має одну, але дуже важливу властивість – ласку. Швейне виробництво Metty не залишилось байдужим та вирішило подарувати Вам свою ласку – флісову подушку «Панда». Вона виконана в чорно-білій кольоровій гамі, має форму круглої мордочки панди та прикрашена вушками та яскравою квіткою.

Фліс відзначений нами як найякісніший та найнадійніший матеріал. Він дуже приємний до тіла, не накопичує статичну електрику та дуже швидко висихає. Фліс еластичний та м’який, а це дуже важливо для такого виробу, як подушка. Наповнювачем виступає холофайбер, який також зарекомендував себе з найкращого боку. На відміну від багатьох інших наповнювачів він не створює сприятливого середовища для з’явлення кліщів та інших паразитів. Холофайбер має відмінні позитивні гігієнічні та експлуатаційні властивості, не боїться вологи та не усмокчує запахи. Крім того він досить довго не втрачає свою форму, а значить, подушка після багатьох років матиме незмінний зовнішній вигляд.

Купити оптом флісову подушку «Панда» Ви матимете можливість, якщо оформите замовлення на сайті. Тільки-но за покупку сплачено, ми одразу ж приступаємо до шиття та висилаємо його у найкоротший строк.

Розміри
Висота 35 см
Довжина 35 см
Ширина 20 см
Ззовні
Матеріал синтетический нетканый (флис)
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: