Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Водяна лілія"

Декоративна подушка "Водяна лілія"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 100.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Кожен із нас потребує романтики та світлих почуттів, які наповнюють наше життя сенсом та радістю. Швейне виробництво Metty з допомогою флісової подушки «Водяна лілія» намагатиметься наблизити вас до прекрасного хоча б на один крок.

Подушка виконана у формі зеленого латаття з аплікацією у вигляді рожевої лілії. Для шиття даного виробу ми віддали перевагу флісові. Він має багато позитивних характеристик, тому широко використовується у нашому виробництві. Ця тканина м’яка, еластична, не накопичує статичну електрику, стійка до механічних ушкоджень та дуже швидко сохне. Вона не викликає алергічну реакцію, що дуже важливо для чутливої шкіри обличчя. Наповнювач представлений холофайбером. Він не втрачає своєї форми протягом багатьох років, не горить, не є токсичним та має відмінні гігієнічні та експлуаційні властивості.

Для того, щоб купити декоративну подушку «Водяна лілія», достатньо оформити замовлення на нашому сайті. Для Росії, України, Білорусі та інших країн СНД ми узгоджуємо найоптимальніший засіб оплати та достави. Покупка може здійснюватись оптом та у роздріб, а так як ми маємо гнучку цінову політику, то при оптовій закупці Ви отримуєте реальні знижки.

Розміри
Висота 20 см
Довжина 40 см
Ширина 30 см
Ззовні
Матеріал синтетический нетканый (флис)
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: