Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Зайчик-пострибайчик"

Декоративна подушка "Зайчик-пострибайчик"
Виробник METTY
Модель: Оптом
Наявність: На складі
Ціна 138.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Флісова подушка «Зайчик-пострибайчик» від швейного виробництва Metty неодмінно сподобається не лише дітям, але й дорослим. Доброзичлива посмішка, рожевий носик, довгі вушки на маківці просто не можуть не зворушити серце.

Подушка має квадратну форму та виконана у ніжній кольоровій гамі, У якості прикраси служить аплікація у вигляді заячої мордочки та довгі вухи, розташовані по верхньому краю виробу. Для шиття ми обрали фліс як найм’якіший та найякісніший синтетисний матеріал. Він приємний до тіла та не викликає алергічну реакцію, що дуже важливо для дитячої чутливої шкіри. Фліс не накопичує статичну електрику та протягом багатьох років зберігає гарний зовнішній вигляд. Наповнювач холофайбер стійкий до вологи та не усмокчує зайві запахи. Завдяки його структурі подушка дуже швидко приймає первісну форму та залишається у відмінному стані протягом багатьох років експлуатації. Холофайбер відзначається добрими гігієнічними властивостями та не може сприяти появі різних мікроорганізмів та живності. Він екологічно чистий, не токсичний та не піддається горінню.

Розміри
Висота 35 см
Довжина 35 см
Ширина 20 см
Ззовні
Матеріал синтетический нетканый (флис)
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: