закрыть

Сумки

Сумки

Наше життя не мислиме без сумки. Моделі аксесуара досить різноманітні. Сумки можуть бути жіночі та чоловічі, навіть дитячі; зимові та літні, пляжні; повсякденні, для виходу у світ, для покупок, для ноутбука,  із натуральної шкіри або штучної, з хутром або без, прикрашені фурнітурою чи вишиванням. Моделей безліч, і ми раді представити Вам нову лінію нашого виробництва – сумки.

Наші пріоритети у виробництві, як завжди - належна якість та прийнятна ціна і, що немаловажно, кожна модель виготовляється з урахуванням функціональних потреб наших покупців. Професійне комп’ютерне вишивання, його різномаїття та можливість вибору не лише вишивання, яке сподобалось, але й колір сумки – невід’ємні можливості, що надаються нашим виробництвом кожному покупцеві. Для виготовлення на первісному етапі ми обрали штучний шкірозамінник, і не випадково: він чудово для цього підходить; він в міру м`який і в той же час гарно утримує форму. Кольорова гама матеріалу дозволяє створювати чудові сумочки. 

Купити сумку можна оптом та у роздріб по прийнятній ціні з доставою по усій Україні. Для цього достатньо оформити замовлення на сайті нашої інтернет-крамниці з указанням усіх необхідних параметрів і у найкоротші строки Ваше замовлення буде виготовленим та відправленим за вказаною Вами адресою. Якщо Ви придбаєте п'ять одиниць товару на сайті без прив'язки до модельного ряду та до ростовки, Ви - оптовий покупець. Стильна, якісна і, головне, бюджетна сумка чекає свого господаря! До речі, для постійних покупців нашої продукції існує бонусна система балів. У нашому інтернет-магазині зараз проходить акція, ціну знижено від трьох до десяти відсотків, що доступно для широкого спектру споживачів. Виробник постійно радує новинками. підвищує якість та шукає шляхи зниження ціни.