Новини сайту

Зміна контактних телефонів

22.11.2018

..

Full Article

ПОНОВЛЕННЯ РОБОТИ МАГАЗИНУ

22.03.2017

..

Full Article

Знижки на жіночі та чоловiчi сумки

22.03.2017

..

Full Article

Чому не можна взувати чужі домашні тапочки?

15.09.2016

..

Full Article

Цінова політика

15.09.2016

..

Full Article

закрыть

Для роздрібних покупців

Для роздрібних покупців

Швейне виробництво «METTY» встигло зарекомендувати себе як надійний партнер, що турбується про кожного покупця. Вже не перший рік ми шиємо для Вас, Ваших дітей, рідних та близьких флісові тапочкі, декоративні подушки, подушки для авто та сумки оригінального дизайну.

Для створення своїх шедеврів ми використовуємо тільки високоякісні фліс, синтепон, штучний шкірозамінник та холофайбер.

Фліс добре пропускає повітря та не потребує особливого догляду. Він досить еластичний, зовсім небагато важить та швидко сохне. Крім усього іншого ця тканина не викликає алергічної реакції, отже сміливо купуйте флісові тапочки своїм дітям. Наші флісові тапочки можно прати у пральній машині й не турбуватися за їх зовнишній вигляд, адже навіть після двадцятого прання вони залишаються у відмінному стані. Окрім цього, фліс ми використовуємо для шиття декоротивних подушок. Такі подушки варто подарувати найдорожчим людям ще й тому,що кожнє замовлення ми шиємо з особливою любовью та вкладаємо у неї частинку своєї душі. Наповнювачем подушок обрано холофайбер. Такий наповнювач з лекістю приймає будь-яку форму і так же легко відновлюється. Холофайбер не токсичний,отже не викликає алергічну реакцию. Дуже важливою перевагою даного наповнювача є той факт,що він не створює сприятливих умов для накопичення паразитів та пильових кліщів. Також холофайбер не усмокчує зайві запахи, не кришеться та не розлізається. Декоративна подушка завдяки якісним матеріалам не накопичує статичну електрику.

Якщо Ви вирішили купити тапочкі із флісу, декоративну подушку,подушку для авто та сумку,звертайтеся до нас, адже швейне виробництво «METTY» гарантує якість, зручність, добрий сон та гарний настрій.