Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки-чобітки "Дівчинки"

Флісові тапочки-чобітки "Дівчинки"
Флісові тапочки-чобітки "Дівчинки" Флісові тапочки-чобітки "Дівчинки"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 172.00 грн.

Наявні опції

* 1. Зовнішній колір тапочка:

* 2. Внутрішній колір тапочка:

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Навіть доживши до похилого віку, кожна шановна леді у душі почувається юною дівчинкою, яка нещодавно стрибала на скакалці, заплітала косички, запаморочувала хлопцям голови… Відчути себе таким дівчам дуже просто, а якщо Ви є такою зараз, можна додати оригінальності у свій образ. Ви, мабуть, запитаєте, як? Дуже просто! Флісові тапочки «Дівчинки» примусять порхати і дівчинку, і бабусю.

Купити флісові тапці «Дівчинки» треба не тільки тому, що Ви бажаєте порхати,але ще й тому, що тканина, з якої вони пошиті, неймовірно практична й тепла. Фліс – досить приємна тканина і не викликає  алергічних реакцій, добре зберігає тепло і при цьому не перегріває; одже, якщо проблема пітливості ніг Вас турбує, негайно забувайте про неї, адже з такими домашніми тапцями можна забути про все. Флісові тапочки «Дівчинки» виконані в оригінальному дизайні: на носочку – губки, на обох боках ніжок – косички.

Якщо у Вас велика родина і дівчат багато, можливо купити тапці оптом і порадувати кожну панночку від рочка до ста років. Для цього потрібно лише обміряти стопу кожній дівчинці та оформити замовлення. У найкоротші строки з Вами зв’яжуться і не упустять ні одну деталь.За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Утіплення
Матеріал легкий, об'ємний синтепон
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: