Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки-чобітки "З атласним бантом"

Флісові тапочки-чобітки "З атласним бантом"
Флісові тапочки-чобітки "З атласним бантом" Флісові тапочки-чобітки "З атласним бантом"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 172.00 грн.

Наявні опції

* 1. Зовнішній колір тапочка:

* 2. Внутрішній колір тапочка:

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Чи можна залишатись  елегантною за будь-яких умов та незалежно від наявних обставин? Великий кутюр’є Християн Діор одного разу сказав: «Багато хто з жінок вважають, що туфлі не такі й важливі, але справжній доказ елегантності дами – це те, у що взуті її ноги». Якщо Ви думаєте так само, у такому випадку дайте відповідь, чому так багато жінок не приділяють належної уваги домашньому взуттю. Саме вдома, коли ніхто не бачить, окрім рідних людей, відкривається справжнє лице жінки.

Для того, щоб завжди бути елегантною навіть у стінах рідної оселі, варто придбати  флісові тапці «З атласним бантом». Нічого зайвого, стильний дизайн, все лаконічно… одним словом – елегантно. Але особого живчику у весь цей коктейль додає атласний бант із заднього боку гарних ніжок. Флісові тапочки «З атласним бантом» утіплені синтепоном, добре утримують тепло та прегарно тримають форму. Для тапців із флісу не страшне навіть машинне прання, отже сміливо періть, через годину вони вже будуть сухими.

Купити флісові тапці «З атласним бантом» можна як для дитини, так і для дорослого. Для цього необхідно лише заміряти стопу та оформити замовлення. Якщо у Вас є бажання придбати тапочки оптом (п’ять пар), для всієї родини, то передбачена знижка.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Утіплення
Матеріал легкий, об'ємний синтепон
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: