Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки без синтепону "В обіймах Кітті"

Флісові тапочки без синтепону  "В обіймах Кітті"
Флісові тапочки без синтепону  "В обіймах Кітті"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 170.00 грн.

Наявні опції

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

 

У прояві ніжності та уваги має потребу кожна людина на планеті; саме тому швейне виробництво Metty пропонує Вам добрі флісові тапці «В обіймах Кітті».

Модель виконана у ніжній кольоровій гамі та її головною особливістю є мультиплікаційний герой Кітті, у обіймах якої знаходяться Ваші ніжки. Для шиття ми віддали перевагу флісові як самому якісному та безпечному матеріалові. Він не викликає  статичну електрику  та досить довго зберігає свій первісний зовнішній вигляд. Фліс добре зігріває, але при цьому прегарно пропускає повітря, тому про пітливість ніг можна повністю забути. Тканина приємна до тіла, з легкістю витримує машинне прання та активну  носку протягом декількох сезонів. Дана модель подобається як дорослим, так і дітям; отже, її можна  придбати не лише для усієї жіночої половини сім’ї, але ще й для подруг.

Купити оптом флісові тапочки «В обіймах Кітті» дуже просто: оформіть замовлення та вкажіть кількість пар, їх розміри та свої конкретні дані. Чим більше тапців – тим більша знижка. За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: