Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки-балетки "Кабріолет"

Флісові тапочки-балетки "Кабріолет"
Флісові тапочки-балетки "Кабріолет" Флісові тапочки-балетки "Кабріолет" Флісові тапочки-балетки "Кабріолет"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 160.00 грн.

Наявні опції

* 1. Зовнішній колір тапочка:

* 2. Внутрішній колір тапочка:

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Яка ж леді не мріє про кабріолет? А якщо він ще й червоний, то це – небувале щастя! Швейне виробництво Metty може наблизити Вас на крок до бажання, запропонувавши оригінальні тапці-шкарпетки «Кабріолет».

Тапочки пошиті із двох шарів флісу, тому дуже добре пропускають повітря. Утіплювач не використовується зовсім, бо це – літня модель. Дизайн оригінальний та повторює форми кабріолету. Кольорова гама  дуже яскрава, бо в її основі червоний, чорний та білий кольори. Для шиття підошви ми обрали шкірозамінник чорного кольору. Ноги в такому взутті можуть вільно дихати, до того ж ми не використовували синтепон, як, наприклад, у теплих флісових тапцях. Тапочки-шкарпетки відмінно переносять як ручне, так і машинне прання. Вони висихають менш, ніж за годину, та не накопичують статичну електрику. Тапочки слугуватимуть Вам не один сезон та при цьому не втратять свого первісного зовнішнього вигляду.

Купити тапці-шкарпетки «Кабріолет» можна на нашому сайті шляхом оформлення замовлення. Це може зробити кожен, хто мешкає в Україні, Росії, Азербайджані, Вірменії, Казахстані, Молдові, Білорусі, Грузії, Узбекистані, Туркменистані та Таджикистані. З подробицями достави та оплати можна ознайомитися у спеціальному розділі. За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс
Утіплення
Матеріал легкий, об'ємний синтепон
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: