Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки-чобітки "Зайчики"

Флісові тапочки-чобітки "Зайчики"
Флісові тапочки-чобітки "Зайчики" Флісові тапочки-чобітки "Зайчики"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 172.00 грн.

Наявні опції

* 1. Зовнішній колір тапочка:

* 2. Внутрішній колір тапочка:

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Ви коли-небудь задумувались, наскільки широка душа у слов’янського народу? Це, так би мовити, наша відмінна риса. Ми готові віддати останню сорочку тому, хто терпіть нестатки, але при цій доброті можемо не приділити уваги людині, яка лежить на узбіччі. Тільки людина із слов’янською ментальностю може казати коту: «Ах ти, мій зайчик». Флісові тапці «Зайчики», звичайно ж, на котів не схожі, але із зайчиками є видима схожість.

Флісові тапці «Зайчики» виконані в оригінальному дизайні: на задній частині ноги розташувався милий хвостик, а по краю тапочок звисають вушка. Тапці утіплені синтепоном, підошва – із зносостійкого шкірозамінника, добре утримують тепло та залишаються у прегарній формі після прання. Для тапочок із флісу не жахливе навіть машинне прання, отже сміло періть, через годину вони будуть вже сухими. Окрім того, фліс не викликає алергічних реакцій, тому сміливо купуйте тапці навіть для дітей.

Купити флісові тапочки «Зайчики» можна як для дитини, так і для дорослого. Для цього треба лише заміряти стопу та оформити замовлення. Також у нас можна придбати тапці оптом; вони стануть гарним презентом для Ваших рідних та друзів. За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Утіплення
Матеріал легкий, об'ємний синтепон
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: