Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Крілик на грядці"

Декоративна подушка "Крілик на грядці"
Декоративна подушка "Крілик на грядці"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 187.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Кращий подарунок для тих, кого Ви любите – це  прявлення Вашого піклування. Швейне виробництво Metty намагатиметься допомогти у цьому нелегкому питанні за допомогою флісової подушки «Крілик на грядці».

Виріб має прямокутну форму та прикрашений аплікацією у вигляді крілика та різних овочів. Кольорова гама подушки досить стримана, немазка, але в той же час приємна для сприйняття. Фліс відмінно зарекомендував себе, отже ми віддаємо перевагу саме йому. Він дуже довго зберігає свій первісний зовнішній вигляд, відзначається м’якістю та еластичністю, а також дуже приємний до тіла, що дуже важливо для подушки. Крім цього він не накопичує статичну електрику. Наповнювачем подушки виступає холофайбер, який має цілий ряд позитивних характеристик. Він не боїться вологи та запахів, що говорить про його відміннні гігієнічні властивості. До того ж він практичний в експлуатації та з часом не втрачає форму, на відміну від натуральних та інших синтетичних наповнювачів.

Для того, щоб купити декоративну подушку «Крілик на грядці», достатньо оформити замовлення на нашому сайті. Для Росії, України, Білорусі та інших країн СНД ми узгоджуємо найоптимальніший засіб оплати та достави.

Розміри
Висота 35см
Довжина 45см
Ширина 20см
Ззовні
Матеріал флис
Наповнювач
Матеріал холлофайдер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: