Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Кря-кря"

Декоративна подушка "Кря-кря"
Декоративна подушка "Кря-кря" Декоративна подушка "Кря-кря"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 187.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 40см; Довжина 40см; Ширина 20см

Флісова подушка «Кря-кря» від швейного виробництва Metty – знахідка для тих людей, які розуміються у якісному відпочинку. Подушка виконана у U-образній формі, яка призначена для спеціального утримання шиї та плечей. У такому становищі хребет розслаблюється та придбає найвигідніше становище для відпочинку.

Флісова подушка добре підійде для використання під час подорожей та поїздок. Фліс не накопичує статичну електрику, не викликає алергічну реакцію та дуже довго зберігає свій первісний зовнішній вигляд. Фліс приємний до тіла, еластичний та дуже м’який. Для наповнювача подушки ми обрали холофайбер. Цей матеріал  має відмінні експлуатаційні  та гігієнічні властивості, не боїться запахів та вологи, а головне – не втрачає своєї форми після багатьох років використання. Дуже важлива перевага холофайберу – у ньому не з’являються кліщі та інщі паразити.

Купити флісову подушку «Кря-кря» можна у якості  подарунка або для власного задоволення. Для країн СНД засіб оплати та достави здійснюється найзручнішим шляхом для замовлювача.

Розміри
Висота 40см
Довжина 20см
Ширина 40см
Ззовні
Матеріал флис
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: