Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Мурка"

Декоративна подушка "Мурка"
Декоративна подушка "Мурка"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 148.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Швейне виробництво Metty пропонує Вам не лише добре відпочити, але ще й підняти настрій. Ви запитаєте, як? Дуже просто! За допомогою флісової подушки «Мурка».

Настільки приємна, м’яка та ергономічна модель миттєво перенесе Вас у країну снів, де котяче муркотіння заспокоює  та умиротворює. Подушка виконана у формі кота з вушками та лапками, на яких є не лише кігтики, але й рожеві подушечки. Вона пошита із флісу, який має цілий ряд позитивних характеристик. Він не накопичує статичну електрику, не викликає алергічну реакцію, що дуже важливо для чутливої шкіри обличчя, а головне – є екологічно чистим матеріалом. У якості наповнювача подушки ми обрали холофайбер. Його головна перевага у тому, що він з легкістю приймає форму голови та після пари секунд повертається у первісний стан. Він не піддається горінню та в ньому не з’являються різні мікроорганізми. Цей матеріал нетоксичний та не боїться вологи, що говорить про його відмінні гігієнічні властивості.

Купити декоративну подушку-іграшку «Мурка» Ви можете оптом та у роздріб. Покупка вважається роздрібною, якщо кількість товару у замовленні менше п’яти одиниць. Не втратьте можливість порадувати своїх близьких добрими декоративними подушками.

Розміри
Висота 40см
Довжина 40см
Ширина 17см
Ззовні
Матеріал флис
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: