Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Пес Барбос"

Декоративна подушка "Пес Барбос"
Декоративна подушка "Пес Барбос"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 187.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 35см; Довжина 40см; Ширина 20см

 Як же можна не любити тварин? А якщо  їх ще не треба годувати, виводити на прогулянку та мити після неї, то їм і зовсім немає ціни! . Швейне виробництво Metty пропонує вам потішну, а головне зручну флісову подушку «Пес Барбос».

Виріб має квадратну форму невеликого розміру, але головним живчиком є мордочка, лапки та хвіст. Дуже оригінально виглядає клітчастий фліс, який прегарно зарекомендував себе серед усього різномаїття синтетичних матеріалів. Він не накопичує статичну електрику, не викликає алергічну реакцію та дуже довго зберігає свій первісний зовнішній вигляд. Фліс приємний до тіла, еластичний та дуже м’який. Для наповнення подушки ми обрали холофайбер. Цей матеріал має відмінні експлуатаційні  та гігієнічні властивості, не боїться запахів та вологи, а головне – не втрачає своєї форми після багатьох років використання. Дуже важлива перевага холофайбера – у ньому не з’являються кліщі та інші паразитуючі організми.

Купити флісову подушку-іграшку «Пес Барбос» можна для дитячої кімнати або у якості подарунку. Для країн СНД засіб оплати та достави здійснюється найзручнішим шляхом для замовлювача.

Розміри
Висота 35см
Довжина 40см
Ширина 20см
Ззовні
Матеріал флис
Наповнювач
Матеріал холлофайдер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: