Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Бегемотик"

Декоративна подушка "Бегемотик"
Декоративна подушка "Бегемотик" Декоративна подушка "Бегемотик"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 224.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Така зручна та одночасно смішна флісова подушка «Бегемотик» від швейного виробництва Metty стане відмінним подарунком для друзів та дітей. Виріб виконаний у формі добрішої тварини – бегемота, але його головною особливістю все ж залишається клітчастий фліс.

Ця тканина обрана не випадково, адже із усіх синтетичних матеріалів вона зарекомендувала себе найкращим чином. Фліс – дуже м’яка, еластична та приємна до тіла тканина. Вона не накопичує статичну електрику, отже не збиратиме навколишній пил. У якості наповнювача подушки використаний холофайбер. Він зовсім не боїться вологи, що вказує на його відмінні гігієнічні властивості. Дуже важлива перевага холофайбера – у ньому не заводяться кліщі та інші паразити, на відміну від натуральних та інших синтетичних наповнювачів.

Купити подушку-іграшку «Бегемотик» можна шляхом оформлення замовлення на сайті. Покупка вважатиметься оптовою, якщо кількість одиниць одного товару дорівнює трьом. Для мешканців країн СНД обирається найзручніший засіб оплати та достави.

Розміри
Висота 35см
Довжина 60
Ширина 20см
Ззовні
Матеріал флис
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: