Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Хрюша"

Декоративна подушка "Хрюша"
Декоративна подушка "Хрюша" Декоративна подушка "Хрюша"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 211.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Розміри: Висота 17 см; Довжина 30 см; Ширина 45 см

Пам’ятаєте, як у Гоголя: «…Чи знаєте ви українську ніч? О, ви не знаєте української ночі!.. Хто хоча б одного разу був в українському селі, знає ці благодійні пахощі сіна, квітучої вишні та гарячого хліба. Там навіть зірки світять яскравіше та небо чисте-чисте. Усе мичить, лає, хрюкає, бекає..» Звичайно, наша декоративна подушка Хрюша не захрюкає, але ось тихий та затишний відпочинок подарує.

Декоративна подушка «Хрюша» виконана у формі справжньої свинки з п’яточком та розовими бочками. Подушка пошита із флісу, а роль наповнювача взяв на себе холофайбер. Наповнювач декоративної подушки з легкістю приймає найрізноманітніші форми та з такою ж легкістю відновлюється. Холофайбер нетоксичний, отже не викличе алергічну реакцію. Однією дуже важливою перевагою даного наповнювача є той факт, що він не створює сприятливого середовища для накопичення паразитів та пильових кліщів. Також холофайбер не усмокчує зайві запахи, не кришиться, не лізе. Декоративна подушка завдяки якісним матеріалам не накопичує статичну електрику. Фліс – це дуже практична тканина, бо має величезний список переваг: еластичність, невелика вага, гарні дихальні властивості. Флісова подушка не викличе алергічну реакцію ні у дітей, ні у дорослих. 

Купити декоративну подушку «Хрюша» дуже просто: оформіть замовлення та з Вами зв’яжуться у найближчий час для уточнення деталей.

Розміри
Висота 17см
Довжина 30см
Ширина 45см
Ззовні
Матеріал флис
Наповнювач
Матеріал холлофайбер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: