Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Декоративна подушка "Жаднюга"

Декоративна подушка "Жаднюга"
Декоративна подушка "Жаднюга"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 211.00 грн.
Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Швейне виробництво Metty пропонує Вам придбати зручну ергономічну флісову подушку «Жаднюга». Дана модель має подовжену форму, яка є найоптимальнішою для повноцінного відпочинку.

Крім форми подушки, її головною особливістю є жадібний, але добрий пес, який тримає у лапах кістку, та стримана кольорова гама. Для шиття ми віддали перевагу одному із найякісніших синтетичних матеріалів – флісові. Ця тканина відзначається м’якістю та еластичністю. Вона не накопичує статичну електрику, швидко сохне, а головне – не викликає алергічну реакцію, що дуже важливо для чутливої шкіри. У якості наповнювача подушки ми використали холофайбер. Цей матеріал відмінно зарекомендував себе, адже він має прегарні експлуатаційні властивості, не боїться вологи та не усмокчує запахів. На відміну від натуральних та інших синтетичних матеріалів він не створює сприятливе середовище для з’явлення кліщів та іншої живності.

Купити оптом декоративну подушку-іграшку «Жаднюга» дуже просто: оформіть замовлення із зазначенням необхідних даних, сплатіть за нього найзручнішим засобом та чекайте доставу. Покупка вважатиметься оптовою, якщо кількість одиниць товару дорівнює трьом.

Розміри
Висота 35см
Довжина 60см
Ширина 20см
Ззовні
Матеріал флис
Наповнювач
Матеріал холлофайдер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: