Новини сайту

Зміна контактних телефонів

22.11.2018

..

Full Article

ПОНОВЛЕННЯ РОБОТИ МАГАЗИНУ

22.03.2017

..

Full Article

Знижки на жіночі та чоловiчi сумки

22.03.2017

..

Full Article

Чому не можна взувати чужі домашні тапочки?

15.09.2016

..

Full Article

Цінова політика

15.09.2016

..

Full Article

закрыть

Сумки

Сумки

Наше життя не мислиме без сумки. Моделі аксесуара досить різноманітні. Сумки можуть бути жіночі та чоловічі, навіть дитячі; зимові та літні, пляжні; повсякденні, для виходу у світ, для покупок,  із натуральної шкіри або штучної, з хутром або без, прикрашені фурнітурою чи вишиванням. Моделей безліч, і ми раді представити Вам нову лінію нашого виробництва – сумки.

Наші пріоритети у виробництві, як завжди - належна якість та прийнятна ціна і, що немаловажно, кожна модель виготовляється з урахуванням функціональних потреб наших покупців. Професійне комп’ютерне вишивання, його різномаїття та можливість вибору не лише вишивання, яке сподобалось, але й колір сумки – невід’ємні можливості, що надаються нашим виробництвом кожному покупцеві. Для виготовлення на первісному етапі ми обрали штучний шкірозамінник, і не випадково: він чудово для цього підходить; він в міру м`який і в той же час гарно утримує форму. Кольорова гама матеріалу дозволяє створювати чудові сумочки. 

Купити сумку можна оптом та у роздріб по прийнятній ціні з доставою по усій Україні. Для цього достатньо оформити замовлення на сайті нашої інтернет-крамниці з указанням усіх необхідних параметрів і у найкоротші строки Ваше замовлення буде виготовленим та відправленим за вказаною Вами адресою. Якщо Ви придбаєте п'ять одиниць товару на сайті без прив'язки до модельного ряду та до ростовки, Ви - оптовий покупець. Стильна, якісна і, головне, бюджетна сумка чекає свого господаря! До речі, для постійних покупців нашої продукції існує бонусна система балів. У нашому інтернет-магазині зараз проходить акція, ціну знижено від трьох до десяти відсотків, що доступно для широкого спектру споживачів. Виробник постійно радує новинками. підвищує якість та шукає шляхи зниження ціни.