Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Тапочки-шкарпетки "Семибарвник"

Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 156.00 грн.

Наявні опції

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Взимку, коли усі квітучі рослини занурені у сплячку, а на вулиці постійно пахне лише свіжим снігом, згадати про літо допоможуть тапці-шкарпетки «Семибарвник». Їх весела розцвітка створить грайливий настрій, так що забажається попустувати, як у дитинстві.

Кожна нова модель прикольних тапочок-шкарпеток здивовує своєю новизною, оригінальними тенденціями моди та різномаїттям кольорової гами. Надійна якість виконання, продуманний та оригінальний дизайн – це пріорітети швейного виробництва Metty. Тапці  виконані із різнобарвного  флісу  та декоровані великою сіткою чорного кольору. Жовтий та оранжевий – кольори сонця, тепла та літа, тому найперші емоції, викликані різнобарвними кольорами – це радість, яка миттєво підіймає настрій.

«Я тобі подарую квітоньку-семибарвник, вона все улаштує,» - так говориться в однойменній казці. Вірте в чудеса, і вони неодмінно здійсняться.

Купити тапочки оптом та у роздріб мають можливість усі мешканці України, Росії та країн СНД. З подробицями достави та оплати можна ознайомитися у спеціальному розділі.

Ззовні
Матеріал флис
Усередині
Матеріал флис
Утіплення
Матеріал синтапон
Підошва
Матеріал кожезаменитель

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: