Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Тапочки-ігрушка "Бобик"

Тапочки-ігрушка "Бобик"
Тапочки-ігрушка "Бобик" Тапочки-ігрушка "Бобик" Тапочки-ігрушка "Бобик"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 235.00 грн.

Наявні опції

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Мабуть, Бобіком найменували кожну другу дворняжку, яка пробігала  по подвір’ю у ті далекі часи, коли дерева були великими. Саме тому швейне виробництво Metty вирішило поностальгувати та створити флісові тапці-іграшку «Бобік».

Тапочки мають завищену халяву, носок виконаний у формі мордочки потішного пса. Для шиття ми віддали перевагу саме флісові, який відзначається своєю м’якістю та еластичністю. Він має високі теплоізоляційні властивості, але при цьому добре пропускає повітря, тому про пітливість ніг можна навіть не думати. Фліс не потребує особливого догляду, досить прийнятне машинне прання, до того ж навіть після декількох сотень прання він не втрачає форму та зберігає свій первісний зовнішній вигляд. Матеріал не викликає алергічну реакцію і на відміну від більшості синтетичних матеріалів не накопичує статичну електрику. Фліс дуже швидко сохне, але навіть у намоклому стані не перестає зігрівати. Він досить стійкий до різних механічних ушкоджень. Підошва тапців виконана із якісного шкірозама, який не ковзає по підлозі.

Купити тапочки-іграшку «Бобік» можна як для дорослих, так і для дітей.За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: