Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Тапочки-іграшка "Корівка"

Тапочки-іграшка "Корівка"
Тапочки-іграшка "Корівка" Тапочки-іграшка "Корівка"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 235.00 грн.

Наявні опції

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Як казав кіт Матроскін із відомого мультфільма «Троє із Простоквашина»: «Зараз ми з моєю Муркою заживемо ще краще». Спеціально для того, щоб Ваше життя було кращим та теплішим, швейне виробництво Metty створює тапці-іграшку «Бурьонка»

Тапочки виконан в оригінальному стилі: низька халява, носок у формі корівки з добрими очима та світлими кісоньками. У якості підошви виступає шкірозам, вкритий спеціальним шаром, завдяки якому тапці не ковзають по підлозі. Для шиття було обрано фліс як найприємніший до тіла та еластичний матеріал. Дана тканина не потребує до себе особливого догляду, тому досить прийнятне машине прання. До речі, фліс дуже швидко сохне. Він має високі теплоізоляційні властивості, але при цьому добре пропускає повітря, тому ноги в тапцях із флісу ніколи не пітніють та не змерзають. Дана тканина не викликає алергічних реакцій, що дуже важливо для людей із чутливою шкірою.

Купити оптом тапочки-іграшку «Бурьонка» досить просто: вкажіть у замовленні усі необхідні дані, починаючи від розміру та закінчуючи кількістю. Покупка вважається оптовою,якщо кількість пар перевищує  п’ять. За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

.

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: