Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Тапочки-іграшка "Удав"

Тапочки-іграшка "Удав"
Тапочки-іграшка "Удав" Тапочки-іграшка "Удав"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 235.00 грн.

Наявні опції

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

У мультфільмі 38 папуг мавпочка вимірює удава за допомогою говіркого папуги. Удава від швейного виробництва Metty вимірювати Вам не прийдеться, адже це зручні та теплі тапці.

Тапочки-іграшка «Удав» виконані в оригінальному дизайні: занижена халява, носок у формі мордочки удава з великими очима та висунутим язиком. Для шиття ми обрали фліс як найприємніший та найміцніший із усіх синтетичних матеріалів. Тканина дуже м’яка, легко витримує будь-які механічні впливи та не потребує особливого догляду. Тапці можна прати як рукошма, так і за допомогою пральної машини, до того ж вони дуже швидко сохнуть. Фліс не викликає алергічну реакцію, має високі теплоізоляційні властивості та при цьому гарно пропускає повітря. У таких тапочках Ви повністю забудете про пітливість ніг. Окрім цього, дана тканина не накопичує статичну електрику.

Купити тапці-іграшку «Удав» можна оптом та у роздріб. Оформлюйте замовлення із зазначенням усієї необхідної інформації, і ми у найкоротші строки вишлемо Вам теплу обновку. Можна також придбати тапочки оптом. Покупка вважається оптовою, якщо замовлення перевищує п’ять пар одного товару. За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: