Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Тапочки-іграшка "Ципа"

Тапочки-іграшка "Ципа"
Виробник METTY
Модель: розница
Наявність: На складі
Ціна 275.00 грн.

Наявні опції

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Коли починаєш займатись чимось всерйоз, бажається неодмінно досягнути досконалості. А коли починаєш всерйоз ставитися до зробленого тобою, розумієш, що досконалості немає меж. І взагалі – чи можна його досягти? Здається, із кожним новим шедевром, із появою кожної неповторимою парою домашніх чобітків, ідеї для їх створення у швейного виробництва Metty повинні вичерпатись, але ні, настає новий сезон, і ми вже захоплено зітхаємо над новинками! І цьому не буде кінця.

Так, наприклад, прикольні тапці-іграшка «Ципа», вони радують своєю оригінальністю та миттєво підіймають настрій. Для їх шиття майстри віддали перевагу флісові, який відзначаєтьс я своєю м’якістю та еластичністю. Він добре пропускає повітря, не викликає алергічну реакцію, дуже приємний до тіла та не накопичує статичну електрику. Тапці можна прати як рукошма, так і у пральній машині, вони не втратять форму, і навіть після багаточисленного прання виглядатимуть як нові.

Купити тапочки-іграшку «Ципа» просто: оформлюйте замовлення і вже через кілька днів красива та зручна обновка радуватиме своїх господарів.  За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал флис
Усередині
Матеріал флис
Підошва
Матеріал кожезаменитель,войлок
Наповнювач
Матеріал холофайдер

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: