Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки-чобітки "Love you"

Флісові тапочки-чобітки "Love you"
Флісові тапочки-чобітки "Love you" Флісові тапочки-чобітки "Love you" Флісові тапочки-чобітки "Love you"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 180.00 грн.

Наявні опції

* 1. Зовнішній колір тапочка:

* 2. Внутрішній колір тапочка:

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

.

Кохання… Чудове почуття, яке можуть відчувати як люди, так і тварини. З любов’ю до своїх клієнтів швейне виробництво Metty створює оригінальні флісові  тапці «Love you».

Для шиття ми обрали фліс чорного та світлорожевого кольору. На носках розташувалось освідчення у коханні, а у якості підошви виступає шкірозам із спеціальним покриттям, яке дозволяє ногам не ковзати по підлозі. Фліс для шиття тапців було обрано не випадково, адже він має цілий ряд позитивних характеристик. Дана тканина має підвищені теплоізоляційні властивості та при цьому добре пропускає повітря. Фліс дуже приємний до тіла, еластичний, м’який та, на відміну від більшості синтетичних матеріалів, не накопичує статичну електрику. Тканина не викликає алергічну реакцію, що особливо важливо для чутливої дитячої шкіри. Досить прийнятне машинне прання, до того ж фліс дуже швидко сохне. Навіть після активної носки та постійного прання не втратить свого первісного вигляду.

Купити оптом флісові тапочки «Love you» досить просто: оформлюючи замовлення, вкажіть кількість пар, розміри та чекайте посилку. Покупка вважається оптовою, якщо кількість пар перевищує п’ять.За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Утіплення
Матеріал легкий, об'ємний синтепон
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: