Уважаемые покупатели, выбранная Вами модель изготавливается индивидуально, по Вашему заказу. Сроки изготовления - от 2 дней

Флісові тапочки-чобітки "Вінні-пух"

Флісові тапочки-чобітки "Вінні-пух"
Флісові тапочки-чобітки "Вінні-пух" Флісові тапочки-чобітки "Вінні-пух" Флісові тапочки-чобітки "Вінні-пух"
Виробник METTY
Модель: Розница
Наявність: На складі
Ціна 190.00 грн.

Наявні опції

* 1. Зовнішній колір тапочка:

* 2. Внутрішній колір тапочка:

* 3. Розмір тапочка:

Кількість:  

По Украине: УкрПочта, Новая Почта, Деливери, ИнТайм.
В страны СНГ: УкрПочта.
В Россию: УкрПочта, Транспортные компании России.

Для жителей Украины карта ПриватБанка 5168 7422 0470 8147 (просим учитывать комиссию банка + 1% к сумме; получатель Кондратенко Галина Николаевна)
Для жителей России и ближнего зарубежья переводы: ЗОЛОТАЯ КОРОНА, ЮНИСТРИМ, КОНТАКТ, МИГОМ.

ВНИМАНИЕ: процент комиссии Банка за ваш счёт, если не будет учитан % заказ не будет отправлен.
Отправка товара осуществляется ТОЛЬКО ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ.

Добрий та потішний солодкоїжка Вінні радує і дорослих, і дітей вже не один десяток років. Швейне виробництво Metty не зуміло залишитися осторонь, отже усім аматорам цього ведмедика ми пропонуємо флісові тапці «Вінні-пух».

Для шиття даної моделі ми обрали фліс кофійного кольору. На носках розташувалось комп’ютерне вишивання у вигляді ведмедика Вінні з барильцем меду. Фліс, на відміну від більшості синтетичних матеріалів, не накопичує статичну електрику та не викликає алергічну реакцію, що дуже важливо для людей із чутливою шкірою. Тканина має добрі теплоізоляційні властивості, відмінно пропускає повітря, отже про пітливість ніг можна навіть не згадувати. Фліс стійкий до механічних проявів, не потребує особливого догляду та швидко сохне. Підошва тапочок  створена із якісного шкірозама, який завдяки своєму покриттю дозволяє ногам не ковзати по підлозі.

Купити оптом флісові тапочки «Вінні-пух» можна шляхом оформлення замовлення на сайті. Вкажіть усю необхідну інформацію, і ми вишлемо Вашу покупку у мінімальні строки. Покупка вважається оптовою, якщо кількість одиниць одного товару перевищує п’ять. За мінімальну добавку (від 4х грн.) до вартості тапочок наші майстри зроблять на обраних Вами моделях іменне, вітальне або будь-яке інше вишивання на замовлення покупця, про що можна повідомити нам при оформленні замовлення у коментарі.

Ззовні
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Усередині
Матеріал синтетичний нетканий (фліс)
Утіплення
Матеріал легкий, об'ємний синтепон
Підошва
Матеріал шкірозамінник

Написати відгук

Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: